Płatności mobilne
Łatwe płatności za pomocą urządzeń mobilnych

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w internecie, sklepach stacjonarnych i aplikacjach. Pozwala na wygodne płatności, poprzez zbliżenie telefonu do terminala płatniczego, jak zwykłą kartą. Transakcje powyżej 50 zł wymagają potwierdzenia kodem PIN na terminalu.


Płatności Google Pay w 3 krokach:

1. Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play.

2. Dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową. Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB.

3. Płać smartfonem.


Dla nas liczy się Twoje bezpieczeństwo

  •  Podczas dodawania karty do Google Pay jej numer zostaje zastąpiony przez wirtualny ciąg cyfr.
  •  W trakcie płatności sprzedawca otrzymuje wygenerowany, unikatowy token, który reprezentuje naszą kartę - sklep nie ma dostępu do rzeczywistych danych Twojej karty.
  •  Tak jak w płatnościach zbliżeniowych kartą, każdą płatność powyżej 50 zł potwierdzasz kodem PIN.
  • Jeśli utracisz telefon możesz go natychmiast zablokować i usunąć z niego wszystkie dane za pomocą Menadżera urządzeń Android.

Apple Pay to łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień. Apple Pay to także bezpieczniejsza i szybsza metoda płatności w sieci i aplikacjach, która nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy.

Płatności możesz dokonywać swoim iPhone'm, iPad'em, Apple Watch' em, MacBook' iem korzystając z dedykowanych aplikacji. Więcej informacji.


Płatności Apple Pay w 3 krokach:

1. Pobierz aplikację Wallet.

2. Dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową. Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB.

3. Płać swoim iPhone'm.


Dla nas liczy się Twoje bezpieczeństwo

  •  Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji.
  • Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom.
  • Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie poufnie.

Usługa Garmin Pay i Fitbit Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie płatności przy użyciu wyłącznie zegarka. Dzięki usłudze można korzystać z tych samych kart, których używamy na co dzień – wystarczy je dodać do wirtualnego portfela w zegarku.

Zanim zegarek będzie można wykorzystywać do dokonywania płatności, należy skonfigurować go z co najmniej jedną kartą płatniczą. Do portfela Garmin Pay można dodać maksymalnie dziesięć kart debetowych/kredytowych.

Zegarka można używać do płacenia w sklepach objętych programem umożliwiających dokonywanie tego rodzaju płatności. Usługa Garmin Pay chroni dane użytkownika, wykorzystując przypisane do danego zegarka numery kart i kody transakcji za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje płatności, a w przypadku usługi Fitbit Pay informacje o Twojej karcie chronione są dzięki tokenizacji.  Możesz dzięki temu płacić bez obaw.

Więcej informacji:

https://www.sgb.pl/garminpay/

https://www.sgb.pl/fitbit-pay/

Regulamin korzystania z kart płatniczych SGB w ramach cyfrowych aplikacji

BLIK umożliwia użytkownikom smartfonów, którzy posiadają zainstalowaną aplikację mobilną Portfel SGB, dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłatę gotówki w bankomatach oznaczonych logo BLIK.

Instalacja:

1. Pobierz i zainstaluj aplikację Portfel SGB,

2. Dodaj swoją kartę SGB do aplikacji,

3. Aktywuj BLIKA w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Chodzieży.

BLIKUJ mądrze

Pamiętaj o bezpieczeństwie, zabezpiecz swój telefon przed kradzieżą i nieuprawnionym dostępem.

Więcej informacji: https://www.sgb.pl/blik

Regulamin usługi BLIK