Płatności mobilne
Łatwe płatności za pomocą urządzeń mobilnych

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w internecie, sklepach stacjonarnych i aplikacjach. Pozwala na wygodne płatności, poprzez zbliżenie smartfona do terminala płatniczego, jak zwykłą kartą.

Płatności Google Pay w 3 krokach:

1. Pobierz aplikację Google Pay ze sklepu Google Play.

2. Dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową. Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB.

3. Płać smartfonem.

Dla nas liczy się Twoje bezpieczeństwo

  •  Podczas dodawania karty do Google Pay jej numer zostaje zastąpiony przez wirtualny ciąg cyfr.
  •  W trakcie płatności sprzedawca otrzymuje wygenerowany, unikatowy token, który reprezentuje naszą kartę - sklep nie ma dostępu do rzeczywistych danych Twojej karty.
  • Płatność powyżej 100zł zatwierdzasz za pomocą telefonu przez odblokowanie smartfona za pomocą hasła, odcisku palca, rozpoznawania twarzy lub kodu i zbliżenie go do terminala.
  • Jeśli utracisz telefon możesz go natychmiast zablokować i usunąć z niego wszystkie dane za pomocą Menadżera urządzeń Android. Apple Pay to łatwy i bezpieczny sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień. Apple Pay to także bezpieczna i szybka metoda płatności w sieci i aplikacjach, która nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy.

Płatności możesz dokonywać swoim iPhone'm, iPad'em, Apple Watch' em, MacBook' iem korzystając z dedykowanych aplikacji.


Płatności Apple Pay w 3 krokach:

1. Pobierz aplikację Wallet.

2. Dodaj swoją kartę z aktywną funkcją zbliżeniową. Zapoznaj się z Regulaminem korzystania z kart płatniczych SGB.

3. Płać swoim iPhone'm. 


Dla nas liczy się Twoje bezpieczeństwo

  •  Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji.
  •  Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom.
  •  Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie poufnie.

Usługa Garmin Pay, Fitbit Pay oraz Xiaomi Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie płatności przy użyciu wyłącznie zegarka/opaski. Dzięki usłudze można korzystać z tych samych kart, których używamy na co dzień – wystarczy je dodać do wirtualnego portfela w zegarku.

Zanim zegarek/opaskę będzie można wykorzystywać do dokonywania płatności, należy skonfigurować je z co najmniej jedną kartą płatniczą. Do portfela Garmin Pay można dodać maksymalnie dziesięć kart debetowych/kredytowych.

Zegarka/opaski można używać do płacenia w sklepach objętych programem umożliwiających dokonywanie tego rodzaju płatności. Usługa Garmin Pay chroni dane użytkownika, wykorzystując przypisane do danego zegarka numery kart i kody transakcji za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje płatności, a w przypadku usługi Fitbit Pay informacje o Twojej karcie chronione są dzięki tokenizacji. Możesz dzięki temu płacić bez obaw. Xiaomi Pay korzysta z platformy do tokenizacji, dzięki temu informacje o Twojej karcie nigdy nie zostaną ujawnione lub udostępnione sprzedawcom.

Więcej informacji:

https://www.sgb.pl/garminpay/

https://www.sgb.pl/fitbit-pay/

https://www.sgb.pl/xiaomi-pay/

Regulamin korzystania z kart płatniczych SGB w ramach portfeli cyfrowych