3D Secure
Ochrona płatności kartą w internecie

Usługa 3D-Secure to dodatkowe, darmowe zabezpieczenie płatności kartą w internecie, włączane automatycznie przy aktywacji karty. Podczas płatności kartą w sklepie internetowym obsługującym 3D-Secure wymagane może być dodatkowe potwierdzenie transakcji. Zakupy w internecie przy użyciu karty płatniczej potwierdza się poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne oraz podanie hasła 3D-Secure (jednorazowego kodu SMS), które zostanie przesłane na numer telefonu komórkowego podanego do kontaktu z Bankiem.

Odpowiedź na pytanie weryfikacyjne można ustalić w Banku lub dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800 888 888 (lub 61/ 647 28 46 dzwoniąc z zagranicy - opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

Wpisując odpowiedź na pytanie weryfikacyjne należy pamiętać, aby była zgodna z tym, co zostało podane w Banku bądź infolinii. Istotna jest odpowiednia wielkość liter, polskie litery czy znaki specjalne.

Należy pamiętać, że jeśli nie zostanie ustalona odpowiedź na pytanie weryfikacyjne, płatność kartą w internecie z użyciem 3D-Secure nie będzie możliwa.

Dodatkowe informacje dotyczące płatności kartą z usługą 3D-Secure znajdują się tutaj."

Pliki do pobrania