Zdobywaj świat z kartą Visa

Zdobywaj świat z kartą Visa

Zamów kartę Visa, zapłać nią i odbierz upominek.

Mamy dla Ciebie idealne upominki na zimowe wyprawy i spacery – plecaki, powerbanki i kubki termiczne z młynkami do kawy.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać upominek?

  •  w terminie od 22 listopada 2021 r. do dnia 18 lutego 2022 r. zamówić kartę debetową Visa lub zawrzeć z Bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej Visa,
  •  do dnia 25 lutego 2022 r. dokonać ww. kartą płatności bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 150 zł, w tym co najmniej jedną płatność z użyciem cyfrowego portfela (Apple Pay, Google Pay,  Garmin Pay lub Fitbit Pay),
  •  przyjść i odebrać upominek.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,75% przy założeniu, że wykorzystanie limitu w karcie kredytowej nastąpi w całości przez cały okres trwania umowy kredytowej:

• okres kredytowania = 48 miesięcy

• roczne oprocentowanie nominalne = 9,50% (oprocentowanie zmienne w stosunku rocznym WIBOR 12M + 9,25 p.p.)

• całkowita kwota kredytu = 5 000,00 zł

• całkowity koszt kredytu: 2 049,95 zł (w tym: odsetki 1 899,95 zł, prowizja za użytkowanie karty 50,00 zł po pierwszym roku użytkowania, pobierana z góry za każdy rok ważności karty)

• całkowita kwota do zapłaty = suma całkowitego kosztu kredytu i całkowitej kwoty kredytu = 7 049,95 zł

• odsetki naliczane od salda zadłużenia płatne miesięcznie, rata kapitału w wysokości

5 000,00 zł płatna jednorazowo na koniec okresu kredytowania, z zastrzeżeniem obowiązku zapłaty, co miesiąc, minimalnej kwoty zadłużenia wynoszącej 5% min. 50,00 zł.

Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty. W przypadku transakcji dokonanych kartą kredytową za granicą mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty (opłata za przewalutowanie).

Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta.

Kalkulacja została sporządzona na dzień 08.11.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegóły promocji w regulaminie tutaj

Przyjdź do jednej z naszych placówek w Chodzieży, Ujściu, Budzyniu, Kaczorach, Margoninie i Szamocinie, zapytaj o szczegóły promocji kart Visa i zdobądź upominek.

Pospiesz się – liczba upominków jest ograniczana.

Pliki do pobrania: